Początki

10/17/2013

Cześć! Jesteśmy dwiema studentkami, które los połączył przez wynajem mieszkania. Mimo iż nie miałyśmy zbyt wiele wspólnego, zaprzyjaźniłyśmy się i chociaż już nie mieszkamy razem, nadal spotykamy się na babskie ploteczki J
Z zamiarem założenia bloga żyłyśmy już dość długo, jednak ciągle coś przeszkadzało, najczęściej brak czasu spowodowany zobowiązaniami i nauką. Teraz, gdy już wszystko ułożyło się po naszej myśli, możemy powiedzieć – Uwaga, nadchodzimy!
Każda z nas chce podzielić się z wami czymś innym – zainteresowania Patrycji skupiają się głównie wokół wizażu, kosmetyków, pielęgnacji i ubrań, zaś Ewa lubi sport, dobre jedzenie oraz tworzenie fajnych rzeczy z wszystkiego co wpadnie jej w ręce.
Jest jednak rzecz, którą uznajemy obie tak samo – własny styl, oszczędność i zdrowy tryb życia. Co jakiś czas będziemy publikować stylizacje przygotowane przez nas, jednak nie spodziewajcie się tutaj takich marek jak Romwe, Asos czy Zara – uwielbiamy kupować ubrania w lumpeksach i kochamy wzbogacać je dodatkami znalezionymi w nietypowych miejscach i, co najważniejsze, nie wydajemy na to fortuny ;)
Oprócz tego lubimy się czasem ukulturalnić – czytamy książki, oglądamy filmy. Nie musimy chyba dodawać, że nie wyobrażamy sobie naszego życia bez muzyki – chodzimy na różne koncerty, z których pewnie nie raz będziemy zdawać relację.

Pierwszego newsa oczekujcie niebawem!

You Might Also Like

0 komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz :) Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości. Jeśli chcesz to obserwuj ;)

Obserwatorzy

Zblogowani

zBLOGowani.pl