Folkowa nuta

3/19/2015

Witajcie!

Jakie macie sposoby na przywoływanie wiosny? Ja już nie mogę się jej doczekać i z niecierpliwością czekam na więcej słonecznych dni! Jeden z nich udało mi się wykorzystać na zrobienie zdjęć razem z Asio, które możecie właśnie oglądać. 
Tak jak i Just.Cath uwielbiam styl folkowy, kolory czerwony oraz czarny i przede wszystkim kwiaty. Nie mogło ich również zabraknąć w mojej codziennej stylizacji. Dla urozmaicenia, zamiast ,,zwykłej" kolorowej apaszki wykorzystałam oryginalną góralską chustę, którą dostałam od mamy. Śliczny kwiatowy wzór na jasnym tle, miękka w dotyku i z frędzlami. No i jest ogromna. Idealna na każdą porę roku - do okrycia szyi, gdy jest chłodno lub jako narzutka w letnie wieczory. 
Jakiś czas temu folk znowu wrócił do łask za sprawą pewnego duetu (a właściwie całego projektu) i ich słowiańskiej krwi ;) Polska tradycja jest bogata w różnego rodzaju wzory ludowe, oryginalne hafty i ciekawe zwyczaje. Warto o nich pamiętać! 

***

How to summon spring - what is your idea? I can't wait for it any longer and I look forward to more sunny days! I used one of them to make this photos with Asio. 
Just as Just.Cath I love folk style, red & black colors and especially flowers. I like to wear this combination in everyday outfit. This time I used original scarf, which I got from my mom. Lovely floral pattern on a light background, very soft and the tassels, and it's huge! Perfect for every season - to cover the neck when it's cold outside and as a cape for summer evenings. Zdjęcia: Asio

Płaszcz | Coat: Second hand
Spodnie | Trousers: Tally Weijl
Torba | Bag: No name
Botki | Boots: Deichmann

Lubicie takie folkowe akcenty? 

E.

You Might Also Like

5 komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz :) Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości. Jeśli chcesz to obserwuj ;)

Obserwatorzy

Zblogowani

zBLOGowani.pl