Relacja: Targi Slow Fashion #10 - Wrocławska Jesień

10/14/2017

Witajcie!


Źrodło: Tu

Jeśli w weekend 14-15.10 jesteście akurat we Wrocławiu, to w międzyczasie warto wpaść do Hali Stulecia na Targi Slow Fashion, gdzie znajdziecie ponad 200 polskich wystawców mody autorskiej. Strefa Premium, Casual, Street, Kids, Elegance oraz Męska - tutaj każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego :) Ja już byłam i muszę przyznać, że naprawdę warto! To wydarzenie wypada moim zdaniem dużo lepiej, niż Fashion Meeting, które od kilku miesięcy praktycznie się nie zmienia. Powiało świeżością - spotkacie tu twórców z ciekawymi i bardzo oryginalnymi akcesoriami, a także ręcznie szytymi ubraniami z limitowanych serii (a wszystko to w całkiem przystępnych cenach!)


Odpowiada mi już sama idea ,,slow fashion", którą definiuję się jako zdrowe i mądre podejście do konsumpcji. Wszyscy wystawcy produkują swoje wyroby w Polsce, wykorzystują najlepsze materiały i szanują prawa swoich pracowników. 

Moi faworyci? 
  • Brylove, na które polowałam już tak długo i wreszcie udało mi się dobrać idealne zerówki; 
  • Cukier Puder Vintage Store - sklep, który znałam do tej pory z internetowej działalności. Ma w swoim asortymencie prawdziwe perełki z  drugiej ręki, rodem z lat 90-tych! 
  • Coffee Shirt - koszulki, pocztówki i plakaty z limitowanymi przeróbkami znanych dzieł sztuki.
  • Gyalmo, czyli wspaniałe, mięciutkie i kolorowe szale himalajskie, w sam raz na nadchodzące pory roku ;) 
  • Pokety - proste, a jakże oryginalne. I świetne! 
  • Yeah Bunny, który przyprawi Was o kolorowy zawrót głowy!
  • ... i wiele, wiele innych stoisk, które warto odwiedzić, a na które już mi nie starczyło czasu. Ale zamierzam nadrobić to jutro :)
Na targach możecie nauczyć się też szyć na maszynie, uwijecie kwiatowe wianki, bądź możecie spróbować swoich sił przy warsztatach z sitodruku. Pełen program wydarzenia i listę wystawców znajdziecie tutaj. Jest kolorowo, ciekawie i zdecydowanie warto tam być :) 
You Might Also Like

3 komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz :) Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości. Jeśli chcesz to obserwuj ;)

Obserwatorzy

Zblogowani

zBLOGowani.pl