French kiss

2/10/2019

Witajcie!

Luty miesiącem zakochanych! Już niedługo Walentynki - szykujecie się na wielkie wspólne wyjście, czy wolicie świętować na spokojnie, w domowym zaciszu? A może jednak jesteście wielkimi przeciwnikami tego święta i organizujecie coroczny bojkot? 
Dzisiejszy wpis jest raczej skierowany do tej pierwszej grupy, która lubi Walentynki i chce spędzić ten czas w wyjątkowy sposób ze swoją drugą połową. Chociaż nie lubię nadmiernego epatowania uczuciami, to wspólne wyjście do jakiej ustronnej i kameralnej restauracji czy cukierni zawsze jest dobrym pomysłem. Co do prezentów - też nie lubię przesady. Okazji do obdarowania naszych ukochanych jest wiele, więc stawiam zawsze na drobne, symboliczne upominki. Zwykle w zamian dostaję delikatne kolczyki srebrne lub ulubione zegarki, które później mogę nosić także na co dzień. Takie uniwersalne podarki sprawdzą się później jako dodatki do eleganckiej walentynkowej stylizacji, w której będziemy celebrować wspólne chwile :)
Zdjęcia: Asio

Sukienka i beret | Dress & beret: Ebutik / Kolczyki | Earring: Silveris

***

Specjalnie dla Was mam kod promocyjny do sklepu z biżuterią Silveris! Jeśli złożycie zamówienie w najbliższym czasie, to do Walentynek spokojnie zdążycie i jeszcze będziecie miały okazję uzupełnić swoje stylizacje o piękne dodatki :) 


You Might Also Like

4 komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz :) Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości. Jeśli chcesz to obserwuj ;)

Obserwatorzy

Zblogowani

zBLOGowani.pl