#BeautyWRO edycja I

8/07/2018

Witajcie!

29 lipca miałam okazję uczestniczyć w pierwszej edycji #BeautyWRO, czyli wrocławskiego spotkania blogerek. Po tegorocznym See Bloggers w Łodzi chciałam odwiedzić coś mniejszego, bardziej kameralnego, by w końcu móc porozmawiać z twórczyniami internetowymi przez dłuższą chwilę. Na ogromnych konferencjach brakuje przede wszystkim integracji i czasu, by podyskutować  o czymś dłużej niż 5 minut. A tematów do rozmów przy ogromnym, okrągłym stole nie brakowało: o kosmetykach i recenzjach, z którymi większość uczestniczek ma do czynienia na swoich blogach, o sposobach na współpracę i dobrych kontaktach, a także o blogowym światku, który ciągle się rozwija i trzeba gdzieś znaleźć swoją niszę oraz odbiorców. 
Spotkanie odbyło się we wrocławskiej knajpce BLT & Tapas, która oprócz udostępnienia miejsca, oferowała nam także przekąski i napoje w ten jakże upalny dzień. Stół pomieścił tylko 15 uczestniczek - i dobrze, bo było sporo czasu na ploteczki, wymianę doświadczeń i rozmów na tematy okołoblogowe. Wszystkie dziewczyny tworzą swoje blogi w kategoriach moda, uroda i lifestyle, dlatego szybko znalazłyśmy wspólny język i czterogodzinne spotkanie minęło niespostrzeżenie. 


Mimo, że nie znałam wcześniej wszystkich uczestniczek, to od samego początku atmosfera spotkania była bardzo sympatyczna i rozluźniona. Miałyśmy okazję wymienić się doświadczeniami z dotychczasowych współprac, odnośnie prowadzenia bloga na własnej domenie czy przeprowadzić luźne dywagacje o sławnych blogerkach i naszych blogerskich planów na przyszłość. 


Ale to jeszcze nie koniec przyjemności - prawdziwe szaleństwo rozpoczęło się wraz z rozdawaniem upominków od sponsorów, których było ponad 40! Trzeba przyznać, że Tina oraz jej pomocnice (Rinroe oraz Natalia) bardzo się postarały i mimo, że była to dopiero pierwsza edycja w dość małym gronie, to skutecznie ją rozsławiły. Dzięki temu mam zapas kosmetyków na najbliższe lata i powoli zabieram się do ich testowania. Dokładną listę wszystkich partnerów oraz zdjęcia niektórych produktów zajdziecie w dalszej części posta. Nie zabrakło także części edukacyjnej - przedstawicielka firmy BasicLab zaprezentowała Nam nowe produkty z rewelacyjnymi składami, a także wyczerpująco odpowiedziała na nasze pytania dotyczące sfery beauty. Oprócz tego Instytut Piękna Kamadari zafundował nam badanie poziomu nawilżenia i elastyczności skóry, wraz z dokładną analizą naszych błędów pielęgnacyjnych czy problemów z cerą. W tym dniu badanie miały okazję wykonać dziewczyny spoza Wrocławia, ja prawdopodobnie wraz z Asią wybiorę się w innym terminie. Was też zachęcam do skorzystania z oferty Instytutu, dzięki której dobierzecie dedykowane do Waszego typu cery produkty pielęgnacyjne oraz zabiegi. 


Jeszcze raz wielkie brawa dla Tiny za wyjście z inicjatywą i zorganizowanie świetnego eventu. Właśnie takich spotkań w mniejszym gronie do tej pory mi brakowało na naszym wrocławskim podwórku! Trzymam kciuki, żeby pomysł przetrwał na kolejne lata, gdyż miło byłoby znaleźć się wśród wyróżnionych blogerek raz jeszcze i spotkać się w tak zacnym gronie. Serdecznie pozdrawiam również wszystkie pozostałe uczestniczki, z którymi mogłam miło spędzić ten czas.

Przed Wami lista blogerek, które wzięły udział w pierwszej edycji BeautyWRO - odwiedzajcie ich strony, naprawdę sporo się z nich dowiecie :)Co trafiło do mojej szafki z kosmetykami? Na pewno sporo produktów, na które miałam chrapkę już wcześniej oraz kosmetyczne nowości. Powoli zabieram się za ich testowanie, także co jakiś czas będę dorzucać kolejną recenzję ;) 


You Might Also Like

2 komentarzy

Dziękuję za każdy komentarz :) Staram się odpowiadać na wszystkie wiadomości. Jeśli chcesz to obserwuj ;)

Obserwatorzy

Zblogowani

zBLOGowani.pl